Bir sorunuz mu var?
ŞİRKETİNİZİN ADI
İLGİLİ KİŞİNİN ADI SOYADI
E-POSTA
Telefon
MESAJINIZ
Delete file
Bu dosyayı silmek istediğinizden emin misiniz?
Message sent Kapalı
hakkimizda1

Jurcom Academy Nedir?

Jurcom Academy içerisinde farklı kategorilerden eğitimlerin yer aldığı online bir eğitim platformudur. Kişisel gelişim eğitimlerinden, Hukuk, Satış ve Pazarlama, Sağlıklı yaşam, Teknoloji ve Espor’a kadar bir çok kategoriyi içerisinde bulunduran platformumuzu bireysel ve kurumsal kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.

Online Eğitim Platformunun Avantajları

Zaman tasarrufu ve her yerden erişim

Detaylı raporlama ve katılım sertifikası

JURCOIN

Kurumsal Eğitimler

Kurumunuza özel ihtiyaç analizlerini sektörel ve fonksiyonel olarak uzmanlaşmış kadromuz ile ölçümleyerek, alanında uzman eğitmenlerimizle dünyadaki en güncel ve geçerli “Know-How”ları Türkiye şartlarına ve kurumlarınıza uyarlayarak, sizlere farklılaşmanızda en doğru çözümleri de sunmaktayız.

Error: Contact form not found.

hakkimizda2
hakkimizda3

Zaman Tasarrufu ve
Her Yerden Erişim

Online eğitim platformumuz üzerinden alacağınız eğitimlerde zamandan tasarruf ederken, bulunduğunuz her yerden eğitimlerinize devam edebilirsiniz. Platformumuza çok yakında hem mobil olarak hem de “App Store” ve “Google Play” içerisinde bulabileceğiniz uygulamalarımız ile giriş sağlayabileceksiniz.

Detaylı Raporlama ve
Katılım Sertifikası

Kurumunuz için almış olduğunuz eğitimlerin analizlerini platform üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Çalışanlarınızın hangi aşamada olduğunu, eğitimi ne kadar sürede tamamladığını ve eğitim sonu sınav sonuçları gibi bir çok analizi kişi bazlı elde edebilirsiniz.

hakkimizda4
hakkimizda5

JURCOIN

Platform içerisinden almış olduğunuz eğitimlerden ve eğitim sürecindeki başarılarınız ile kazanacağınız JURCOIN’leri, sonraki satın alma işlemlerinizde kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz.